irishman_xlg-690x1024

فیلم The Irishman + پوستر جدید

نقد و بررسی فیلم جدید مارتین اسکورسیزی The Irishman

 نخستین پوستر از فیلم «The Irishman» منتشر شد

بعد از مدت ها خبر خوشحال کننده ای برای هواداران سینما منتشر شد و آن هم انتشار نخستین پوستر از فیلم بعدی «مارتین اسکورسیزی» است.

همان طور که مطلع هستید پروژه ی بعدی اسکورسیزی اثری مافیایی به نام «The Irishman» است که از بازیگران سرشناسی چون «آل پاچینو، رابرت دنیرو و جو پشی» بهره می برد. این فیلم داستان کهنه سربازی به نام «فرانک شیران» را روایت می کند که گفته می شود با قتل اشخاصی چون «جان اف کندی» و «جیمی هوفا» مرتبط بوده است.

بخش عمده ای از بودجه ی 100 میلیون دلاری این فیلم صرف جوان کردن چهره ی رابرت دنیرو با استفاده از جلوه های ویژه شده است. در اخبار اولیه ای که از این فیلم در دسترس بود مشخص شد که اسکورسیزی در نظر دارد چهره ی او را سی سال جوان تر کند.

نقد و بررسی فیلم جدید مارتین اسکورسیزی The Irishman

اگر چنین اتفاقی رخ دهد می توان چنین در نظر گرفت که تیم سازنده ی این فیلم یک گام موفق در مسیر توسعه ی فناوری هایی بصری برداشته اند.

در حال حاضر تاریخ پخشی برای فیلم در نظر گرفته نشده است ولی برخی منابع آگاه اعلام کرده اند که سازندگان در تلاشند فیلم را زمانی اکران کنند که شانس حضور در بین نامزد های اسکار را داشته باشد. شبکه ی نتفلیکس که ساخت این فیلم را برعهده گرفته پوستر جدید این فیلم را منتشر نموده که در ادامه مشاهده می کنید.

به این پست امتیاز دهید.
فیلم The Irishman + پوستر جدید
5 از 1 رای